Naujienos

„Smiltynės perkėlos“ generalinis direktorius traukiasi iš pareigų

„Smiltynės perkėlos“ generalinis direktorius Darius Butvydas traukiasi iš pareigų. Ketvirtadienį, birželio 20 d., jis įmonės valdybai įteikė atsistatydinimo prašymą. Bendrovės valdyba prašymą patenkino, o laikinuoju „Smiltynės perkėlos“ vadovu paskyrė Technikos ir saugios laivybos direktorių.

D. Butvydas priėmė sprendimą atsistatydinti iš generalinio direktoriaus pareigų, siekdamas užtikrinti stabilią įmonės veiklą bei atsižvelgdamas į bendrovės interesus. Įvertinusi susidariusią situaciją, Valdyba pritarė šiam jo sprendimui ir patenkino prašymą trauktis iš pareigų.  

Laikinuoju „Smiltynės perkėlos“ direktoriumi paskirtas Mindaugas Čiakas, kuris iki šiol įmonėje dirbo Technikos ir saugios laivybos vadovu. Laikino generalinio direktoriaus pareigas jis užims iki tol, kol bus paskirtas naujas vadovas. Valdyba naujo vadovo atranką pradės netrukus.

Prasidėjus atostogų sezonui ir stipriai išaugus besikeliančių srautams, bendrovės kolektyvas yra susitelkęs į kokybišką klientų aptarnavimą. Dėl generalinio direktoriaus atsistatydinimo įmonės veikla nenukentės, o klientai jokių nepatogumų nepatirs.