Naujienos

AB SMILTYNĖS PERKĖLA KVIEČIA ANONIMIŠKAI PASIDALINTI INFORMACIJA APIE PAŽEIDIMUS

Akcinė bendrovė „Smiltynės perkėla“ kviečia visus, turinčius informacijos apie pažeidimus bendrovėje, pranešti apie tai vienu iš galimų būdų:

  • elektroniniu paštu – užpildyti „Pranešimo apie pažeidimą formą“, kuri pateikta bendrovės tinklapyje adresu https://www.keltas.lt/apie-mus/korupcijos-prevencija/pranesimai-apie-korupcija/ ir atsiųsti elektroniniu paštu [email protected];
  • tiesiogiai – pateikti informaciją apie pažeidimą galite tiesiogiai, atvykus į AB „Smiltynės perkėla“ adresu Nemuno g. 8, Klaipėda.
  • „Laukiame visų pranešimų, susijusių su bendrovės veikla: galbūt rengiamą, daromą ar padarytą nusikalstamą veiką; administracinį nusižengimą; darbo pareigų pažeidimą; šiurkštų privalomų profesinės etikos normų pažeidimą; grėsmę viešajam interesui keliantį arba jį pažeidžiantį teisės pažeidimą; ar kitas korupcijos apraiškas ir pažeidimus. Žinome, kad kartais bijoma pranešti apie nusižengimus bijant keršto, kartais nedrįstama informuoti, kai neteisėtais veiksmais užsiima kolega, šalia kurio reikės dirbti. Tačiau kiek skaidri bus bendrovė priklauso nuo mūsų visų, negalite pranešti savo vardu, darykite tai anonimiškai, juk svarbiausias tikslas – nutraukti neteisėtą veiklą. Užtikriname asmens ir jo pateiktos informacijos konfidencialumą“, – sako AB „Smiltynės perkėla“ generalinis direktorius Mindaugas Čiakas.

    „Karštosios linijos“ ir „vidinio kanalo“ paskyrą bendrovė įsteigė siekiant veikloje įdiegti aukščiausius skaidrumo standartus ir kuo operatyviau reaguoti į galimą korupciją bei kitus pažeidimus.

    „Kuo anksčiau sužinosime apie daromus nusižengimus, tuo mažesnė žala bus padaryta. Galbūt vien galimybės pranešti apie nusižengimus anonimiškai atsiradimas užkardys tokią veiklą, tad tikimės, kad pasitikėjimo paštas veiks ir kaip prevencinė priemonė“, – sako M. Čiakas.

    Jau daugiau nei pusę amžiaus AB „Smiltynės perkėla“ vykdo keleivių ir transporto priemonių perkėlimas keltais per Klaipėdos valstybinio jūrų uostą į (iš) Kuršių neriją (-os) veiklą, kurios profesionaliai daugiau niekas nevykdo. Bendrovės vienas iš strateginių tikslų yra saugaus, patikimo ir nepertraukiamo perkėlimo paslaugų užtikrinimas.