Naujienos

Projektuojame ateitį kartu su Baltijos gimnazistais

Jau antrus metus AB „Smiltynės perkėla“ bendradarbiauja su Baltijos gimnazijos mokiniais. Pirmaisiais metais organizacijos darbuotojai ir gimnazistai sukūrė keleivinio kelto projektą. Šiemet tęsdami bendradarbiavimą su organizacija mokiniai nusprendė modernizuoti Senosios perkėlos, Smiltynės pusės keleivių laukimo zoną.

Vienu iš pirmųjų susitikimo metu gimnazistai turėjo galimybę iš arčiau apžiūrėti naujausia keltą „Klaipėda”, taip pat ir kitu keltų denius, mašinų skyrius, pasivaikščioti po AB „Smiltynės perkėlos” teritoriją.

Po bendrų grupės diskusijų buvo nuspręsta modernizuoti Senosios perkėlos Smiltynės pusėje esančią  teritoriją. Modernizuojant aplinką dėmesys skirtas jaunimui, siekiant patenkinti jų poreikius.  Komandos nariai pasiskirstė į tris grupes – vieni buvo atsakingi už transporto priemonių kūrimą, kiti projektavo laukimo patalpas, trečia grupė kūrė inovatyvią vaikų žaidimų aikštelę.

Suprojektuota laukimo zona su išskleidžiamu stogu esant blogam orui, patogiam patekimui į vidų neįgaliesiems, lauko ekranais su tiksliausia einama informacija klientams. Sukurti dviračiai bei paspirtukai kuriuos išsinuomoti klientai galėtų pasitelkiant „Smiltynės perkėla“ programėlę, kad paspirtukai visada turėtų elektros važiavimui – suprojektuotos krovimo stotelės kurios skleistų ir nemokamą wifi. Tam, kad laukimas prie kelto neprailgtų, apgalvota ir apie mažuosius keliautojus – gimnazistai sukūrė saugią ir inovatyvią žaidimų aikštelę. Pažintinis kambarys, esantis laive, žaidimų aikštelėje, leis vaikams pažinti jūros vandenis ir miestelius netoliese. Stendai šonuose padės susipažinti su Smiltynės teritorijos gyvūnija ir augalija.

Mokiniai šio projekto metu  tobulina savo įgūdžius viešame kalbėjime, dirbant komandose bei  komunikuojant su skirtingais žmonėmis, mokinasi kurti projektus, turi galimybę iš arti pamatyti kaip veikia įmonė, kokia jos struktūra. AB „Smiltynės perkėla“ kolektyvas džiaugiasi galėdamas prisidėti prie gimnazistų įmonių pažinimo ir tobulėjimo įvairiose srityse bei tikisi ateityje turėti dar daugiau tokių projektų.