Naujienos

Gruodžio 9-oji – Tarptautinė antikorupcijos diena

Nuo 2004 m. kasmet gruodžio 9-ąją visame pasaulyje minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Ji skirta atkreipti dėmesį į korupciją ir jos žalą, bei paskatinti žmones užkirsti jai kelią. Tarptautinę antikorupcijos dieną paskelbė Jungtinės Tautos. Gruodžio 9-oji pasirinkta todėl, kad šią dieną 2003 metais Meridoje (Meksika) įvyko aukščiausio politinio lygio konferencija kovos su korupcija problemoms spręsti.

Pažymint Tarptautinę antikorupcijos dieną siekiama pabrėžti valstybių, institucijų, valstybės tarnautojų, teisėsaugos pareigūnų, žiniasklaidos atstovų, privataus sektoriaus, pilietinės visuomenės, akademinės bendruomenės, visuomenės ir kiekvieno asmens teises ir pareigas kovojant su korupcija.

AB „Smiltynės perkėla“ taip pat mini Tarptautinę antikorupcijos dieną ir sveikina šia proga visus darbuotojus bei klientus. Plačiau su AB „Smiltynės perkėla“ vykdoma antikorupcine veikla galite susipažinti apsilankę bendrovės internetinėje svetainėje, skiltyje „Korupcijos prevencija“: https://www.keltas.lt/apie-mus/korupcijos-prevencija/.

Bendrovėje taip pat veikia „pranešimų kanalo“ platforma (el. paštas [email protected]), kurioje galima pranešti informaciją apie korupcinius pažeidimus.