Informacija

Kadangi bilietas galioja keliantis į abi puses, jį įsigyti būtina keliantis į Smiltynę ir išsaugoti iki kelionės pabaigos.

Transporto priemonės vairuotojo, keleivių ir krovinio perkėlimas įskaičiuotas į transporto priemonės perkėlimo kainą.

Keleiviui ir transporto priemonei, keliantis be bilieto, yra skiriama bauda.

Keleivis, perkantis bilietą su nuolaida, privalo pateikti moksleivio, pensininko ar neįgaliojo galiojantį pažymėjimą. Moksleiviams nuo 10 metų ir studentams nuolaidos nesuteikiamos. Lengvatos, numatytos Lietuvos Respublikos transporto lengvatų įstatyme 2000 m. kovo 30d. Nr. VIII-1605, teikiamos važiuojantiems <…> reguliaraus susisiekimo laivais ir keltais Lietuvos Respublikos piliečiams, kitų Europos Sąjungos valstybių narių piliečiams, teisėtai gyvenantiems Lietuvos Respublikoje, ir turintiems leidimą laikinai ar nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje užsienio valstybių piliečiams ar asmenims be pilietybės.

Krovinio savininkas, pageidaujantis vežti pavojingus krovinius (naftos produktai, cheminės medžiagos, dujos ir kt.), privalo pateikti pavojingo krovinio deklaraciją ir saugos duomenų lapą administracijai, pagal Europos Sąjungos direktyvą 91/155/EEC.

Bilietai yra nekeičiami, atgal negrąžinami ir galioja tik pirkimo dieną.Keleiviams, vykstantiems su dviračiais, būtina perspėti kasininką.

Keltų įgulos nariai turi teisę tikrinti bilietus kelte, neįleisti į keltą keleivių be galiojančio bilieto.

PVM sąskaitos faktūros išrašomos tik kasos aparato čekyje nurodytą dieną.

Informacija kasose teikiama tik apie keltų darbą.

Vidutinių ir didelių veislių šunys be pavadėlio ir antsnukio į keltą neįleidžiami.