Versija neįgaliesiems

Norint padidinti arba sumažinti šriftą, naudojamos dviejų klavišų kombinacijos Control ir +/– arba Control ir pelės ratukas į viršų arba apačią.

Žemiau pateikiamas visas specialiųjų klavišų sąrašas:

Shift ir i – Grįžti į titulinį puslapį,
Shift ir s – Paieška,
Shift ir n – Šis puslapis (instrukcijos).

Specialiųjų poreikių turintys asmenys atvykę į vieną iš AB „Smiltynės perkėla“ terminalų – gali išsikviesti pagalbą – specialios pagalbos iškvietimui yra skirtas numeris 1870. Stendai nurodantys kur galima gauti pagalbą yra pastatyti Naujojoje perkėloje, Klaipėdos pusėje prie administracijos pastato (Nemuno g. 8), Naujojoje perkėloje Smiltynės pusėje, prie įėjimo į keltą (Smiltynės g. ). Senojoje perkėloje specialiųjų poreikių turintiems asmenims stotelės įrengtos Klaipėdoje, prie turniketų (Danės g. 1) ir Smiltynėje kelto laukimo zonoje (Smiltynės g. )

Siekdami užtikrinti kokybišką pagalbos teikimą ribotos judėsenos ar negalią turintiems asmenims, primename, jog likus ne mažiau kaip 3 valandoms iki to laiko, kai reikės suteikti pagalbą, informuoti dispečerinę tarnybą (1870 spauskite 1) apie planuojamą atvykimą į vieną iš AB „Smiltynės perkėla“ terminalų. Jei nepavyks iš anksto pranešti apie reikiamą pagalbą, mes dėsime visas pastangas, kad pagalba būtų suteikta per trumpiausią įmanomą laikotarpį, bet lydinčiojo asmens gali tekti palūkėti ir ilgiau – t.y. apie 1 valandą.

AB „Smiltynės perkėla“ valdoma infrastruktūra pritaikyta individualių poreikių turintiems žmonėms. Suformuotos patogios nuovažos, kad individualių poreikių žmonės galėtų lengvai patekti prie kasų.

Įrengti platūs turniketai, skirti pravažiuoti į keltą specialių poreikių turintiems žmonėms, bei asmenims su dviračiais ar bagažu.

Kelto ‘‘Nida‘‘ aparelės pritaikytos lengvai ir patogiai patekti į keltus visiems žmonėms.

Patogus įėjimas/įvažiavimas į keleivių saloną ar tualetą kelte.

Taip pat internetinis puslapis www.keltas.lt pritaikytas negalią turintiems asmenims.

Pagalbos suteikimas Smiltynės perkėloje

Tel. 1870 arba SMS žinute numeriu +370 698 54050.
El. paštas: ds@keltas.lt

Jeigu buvo pažeistos specialiųjų poreikių turinčio keleivio  teisės, keleivis turi teisę pateikti skundą reglamento 1107/2006 įgyvendinimo kontrolę vykdančiai institucijai:

Lietuvos transporto saugos administracija 
Švitrigailos g.42, 03209 Vilnius 
Tel. (8 5) 278 56 02 
Faksas (8 5) 213 22 70 
El. paštas ltsa@ltsa.lrv.lt