Dėmesio! Turintys teisę į bilieto kainos kompensaciją, nuo sausio 27 d. keliaukite su asmens tapatybės dokumentais. 

Kainoraštis

Perkėlimo objektas Kaina Eur su PVM į abi puses
Keleivis  1,00
Keleivis su 50% nuolaida bilietui**  0,50
Keleivis su 80% nuolaida bilietui**  0,20
Keleivis (su dviračiu) *  1,00
Keleivis (su dviračiu)* su 50% nuolaida bilietui  0,50
Keleivis (su dviračiu)* su 80% nuolaida bilietui  0,20
Mopedas, motociklas, motociklas su šonine priekaba, keturratis motociklas, motoroleris, krovininis motoroleris L1; L2; L3; L4; L5; L1e; L2e; L3e; L4e; L5e; L6e; L7e;  4,90
Lengvasis automobilis (iki 8 vietų), priekabos, puspriekabės, lengvasis krovininis automobilis (iki 3.5 t) M1; O1; O2; SE; N1;  12,30
Autobusas (iki 5 t) M2, automobilis – gyvenamas namas M1-SA ***  24,60
Krovininis automobilis (virš 3,5 t iki 12 t), krovininė automobilio priekaba, puspriekabė (iki 10 t) N2; O3;  28,30
Autobusas (virš 5 t), krovininis automobilis (virš 12 t), krovininė automobilio priekaba, puspriekabė (virš 10 t) M3; N3; O4;  39,40
Specialus kelto reisas  369,80

Svarbi informacija

Krovininių automobilių maksimalus aukštis – 4,50 m., plotis – 3,60 m.

Kaina nustatoma pagal kelių transporto priemonės registracijos liudijime nurodytą transporto kategoriją.

2. * Dviračiai yra keliami nemokamai, o pagal 2000 m. spalio 12 d. Lietuvos Respublikos Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo įstatymą Nr. VIII-2032 (nauja įstatymo redakcija nuo 2020 m. sausio 1 d.) 9 straipsnio 7 dalies 4 punktą už jų perkėlimą yra kompensuojama iš Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšų.

** Plačiau žiūrėti į transporto lengvatų įstatymą.

*** Taip pat šiai kategorijai priskiriamos M1 transporto priemonės, nors nėra žymos SA, tačiau transporto priemonėje įrengta gyvenama patalpa su sėdimomis vietomis, stalu, miegamomis vietomis (gali būti padarytos iš sėdimų vietų), virtuvės ir maisto saugojimo įranga.

Šeimos kortelės turėtojams suteikiama 20 proc. nuolaida keleivio perkėlimo keltu bilietui. Nuolaida taikoma nuo pilnos keleivio perkėlimo kainos. Nuolaidos nesumuojamos. Bilieto kaina su nuolaida keleiviui, pateikusiam šeimos kortelę – 0,80 Eur su PVM. Vežėjas turi teisę pagal poreikį prašyti pateikti asmens dokumentą, siekiant įsitikinti, kad šeimos kortele naudojasi tas asmuo, kurio vardu išduota šeimos kortelė arba jo šeimos narys turintis teisę naudotis kortele.

 1. Kadangi bilietas galioja keliantis į abi puses, jį įsigyti būtina keliantis į Smiltynę ir išsaugoti iki kelionės pabaigos.
 2. Transporto priemonės vairuotojo, keleivių ir krovinio perkėlimas įskaičiuotas į transporto priemonės perkėlimo kainą.
 3. Keleiviui ir transporto priemonei, keliantis be bilieto, yra skiriama bauda.
 4. Keleivis, perkantis bilietą su nuolaida, privalo pateikti moksleivio, pensininko ar neįgaliojo galiojantį pažymėjimą. Moksleiviams nuo 10 metų ir studentams nuolaidos nesuteikiamos. Lengvatos, numatytos Lietuvos Respublikos transporto lengvatų įstatyme 2000 m. kovo 30d. Nr. VIII-1605, teikiamos važiuojantiems <…> reguliaraus susisiekimo laivais ir keltais Lietuvos Respublikos piliečiams, kitų Europos Sąjungos valstybių narių piliečiams, teisėtai gyvenantiems Lietuvos Respublikoje, ir turintiems leidimą laikinai ar nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje užsienio valstybių piliečiams ar asmenims be pilietybės.
 5. Krovinio savininkas, pageidaujantis vežti pavojingus krovinius (naftos produktai, cheminės medžiagos, dujos ir kt.), privalo pateikti pavojingo krovinio deklaraciją ir saugos duomenų lapą administracijai, pagal Europos Sąjungos direktyvą 91/155/EEC
 6. Bilietai yra nekeičiami, atgal negrąžinami ir galioja tik pirkimo dieną.
 7. Keleiviams, vykstantiems su dviračiais, būtina perspėti kasininką.
 8. Keltų įgulos nariai turi teisę tikrinti bilietus kelte, neįleisti į keltą keleivių be galiojančio bilieto.
 9. PVM sąskaitos faktūros išrašomos tik kasos aparato čekyje nurodytą dieną.
 10. Informacija kasose teikiama tik apie keltų darbą.
 11. Vidutinių ir didelių veislių šunys be pavadėlio ir antsnukio į keltą neįleidžiami.