Kontaktai

Trumpasis telefono numeris

1870

Informacija 24/7

El. paštas

info@keltas.lt

Dispečerinė

informacija visą parą Tel. +370 46 31 11 17 El. paštas ds@keltas.lt

Klientų aptarnavimo skyrius

perkėlimų ir mokėjimų apskaita pagal sutartis su organizacijomis, sąskaitų faktūrų išrašymas Tel. +370 46 36 50 18 El. paštas leidimai@keltas.lt

Įmonės rekvizitai

AB Smiltynės perkėla Nemuno g. 8, LT-91191, Klaipėda Įmonės kodas 140285526 PVM mokėtojo kodas LT402855219 A.s. Nr. LT95 7300 0100 0232 4794 AB „Swedbank“, b. k. 73000 A.s. Nr. LT27 7044 0600 0071 4405 SEB bankas“, b. k. 70440 Darbo laikas: I-IV 8.00-17.00, V 8.00-15.45 Pietų pertrauka: 12.00-12.45 Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Laikinai einantis generalinio direktoriaus pareigas

Mindaugas Čiakas

Tel. +370 46 343276

mindaugas@keltas.lt

Generalinio direktoriaus padėjėja

Agnė Ratkienė

Tel. +370 46 367003

info@keltas.lt

Finansų vadovas

Tomas Masys

Tel. +370 46 346384

tomas@keltas.lt

Personalo vadovė

Lina Poderienė

Tel. +370 46 367347

lina@keltas.lt

Pardavimų ir klientų aptarnavimo direktorė

Inga Valutienė

Tel. +370 46 346387

inga@keltas.lt

Buhalterė-kasininkė

Nerija Januškevičienė

Tel. +370 46 454439

nerija@keltas.lt

Buhalterė

Jovita Taliatienė

Tel. +370 46 381843

jovita@keltas.lt

Kaip mus Rasti

Senoji perkėla (Šiaurinis ragas)

Informacija GPS vartotojams

Danės gatvė 1, Klaipėda, Lietuva

GPS koordinatės: 55.706551, 21.123784

Naujoji perkėla

Informacija GPS vartotojams

Nemuno gatvė 8, Klaipėda, Lietuva

GPS koordinatės: 55.688661, 21.138913