Kontaktai

Trumpasis telefono numeris

1870

Informacija 24/7

El. paštas

info@keltas.lt

Dispečerinė

informacija visą parą Tel. +370 46 31 11 17 Faksas +370 46 38 18 42 El. paštas ds@keltas.lt

Klientų aptarnavimo skyrius

perkėlimų ir mokėjimų apskaita pagal sutartis su organizacijomis, sąskaitų faktūrų išrašymas Tel. +370 46 36 50 18 El. paštas leidimai@keltas.lt

Įmonės rekvizitai

AB Smiltynės perkėla Nemuno g. 8, LT-91191, Klaipėda Įmonės kodas 140285526 PVM mokėtojo kodas LT402855219 A.s. Nr. LT95 7300 0100 0232 4794 AB „Swedbank“, b. k. 73000 A.s. Nr. LT157400010465923810 AB Danske bankas, b. k. 74000 Darbo laikas: I-IV 8.00-17.00, V 8.00-15.45 Pietų pertrauka: 12.00-12.45

Generalinis direktorius

Darius Butvydas

Tel. +370 46 367003

darius@keltas.lt

Generalinio direktoriaus padėjėja

Agnė Ratkienė

Tel. +370 46 367003

info@keltas.lt

Ekonomikos ir finansų direktorius

Tomas Masys

Tel. +370 46 346384

tomas@keltas.lt

Technikos ir saugios laivybos direktorius

Mindaugas Čiakas

Tel. +370 46 343276

mindaugas@keltas.lt

Generalinio direktoriaus patarėja teisės klausimais

Asta Vyšniauskaitė

Tel. +370 46 346195

asta@keltas.lt

Personalo vadovė

Lina Poderienė

Tel. +370 46 367347

lina@keltas.lt

Pardavimų ir klientų aptarnavimo vadovė

Inga Valutienė

Tel. +370 46 346387

inga@keltas.lt

Viešųjų ryšių specialistas

Jevgenijus Bardauskas

Tel. +370 678 18181

jevgenijus@keltas.lt

Buhalterė-kasininkė

Regina Gudelienė

Tel. +370 46 381843

regina@keltas.lt

Buhalterė

Jovita Taliatienė

Tel. +370 46 381843

jovita@keltas.lt

Kaip mus Rasti

Senoji perkėla (Šiaurinis ragas)

Informacija GPS vartotojams

Danės gatvė 1, Klaipėda, Lietuva

GPS koordinatės: 55.706551, 21.123784

Naujoji perkėla

Informacija GPS vartotojams

Nemuno gatvė 8, Klaipėda, Lietuva

GPS koordinatės: 55.688661, 21.138913