Kontaktai:

Generalinis direktorius
Darius Butvydas
Tel.: +370 46 36 70 03
El. paštas: info@keltas.lt

Ekonomikos ir finansų direktorius
Tomas Masys
Tel.: +370 46 34 63 84
El. paštas: tomas@keltas.lt

Technikos ir saugios laivybos direktorius
Mindaugas Čiakas
Tel.: +370 46 34 32 76
El. paštas: mindaugas@keltas.lt

Infrastruktūros priežiūros ir plėtros direktorius
Vladas Šeporaitis
+370 46 34 32 80

El. paštas: vladas@keltas.lt

Generalinio direktoriaus patarėja teisės klausimais
Asta Vyšniauskaitė
+370 46 34 61 96
El. paštas: asta@keltas.lt

Personalo vadovė
Lina Poderienė
+370 46 36 73 47
El. paštas: lina@keltas.lt

Pardavimų ir klientų aptarnavimo vadovas
Audrius Statkevičius
+370 652 23507; +370 46 34 63 87
El. paštas: audrius@keltas.lt

Buhalterė-kasininkė
Regina Gudelienė
+370 46 38 18 43
El. paštas: regina@keltas.lt

Buhalterė

Jovita Taliatienė

+370 46 38 18 43

El. paštas: jovita@keltas.lt

Marketingo specialistas
Egidijus Žiaušys
+370 686 46481
El. paštas: egidijus@keltas.lt

Klientų aptarnavimo skyrius

(perkėlimų ir mokėjimų apskaita pagal sutartis
su organizacijomis, sąskaitų faktūrų išrašymas)
+370 46 36 50 18
El. paštas: leidimai@keltas.lt

Dispečerinė 
(informacija visą parą)
+370 46 31 11 17;
+370 698 54050
El. paštas: ds@keltas.lt

Faksas
+370 46 381842

Įmonės rekvizitai:

Nemuno g. 8, LT-91191 Klaipėda
Įmonės kodas 140285526
PVM mokėtojo kodas LT402855219

A.s. Nr. LT95 7300 0100 0232 4794
AB „Swedbank“, b. k. 73000

A.s. Nr. LT157400010465923810
AB Danske bankas, banko kodas 74000

 

Pasitikėjimo telefonas:

      +370 675 12091

El.paštas: pranesk@keltas.lt

 

 

STT