Generalinis direktorius
Darius Butvydas
Tel: +370 46 36 70 03
El. paštas: darius@keltas.lt

Generalinio direktoriaus padėjėja 
Karolina Mėlinavičiūtė 
Tel: +370 46 36 70 03
El. paštas: info@keltas.lt

Ekonomikos ir finansų direktorius
Tomas Masys

Tel: +370 46 34 63 84
El. paštas: tomas@keltas.lt

Technikos ir saugios laivybos direktorius
Mindaugas Čiakas

Tel: +370 46 34 32 76
El. paštas: mindaugas@keltas.lt

Generalinio direktoriaus patarėja teisės klausimais
Asta Vyšniauskaitė

Tel: +370 46 34 61 96
El. paštas: asta@keltas.lt

Personalo vadovė
Lina Poderienė

Tel: +370 46 36 73 47
El. paštas: lina@keltas.lt

Pardavimų ir klientų aptarnavimo vadovė
Inga Valutienė
Tel: +370 46 34 63 87
El. paštas: inga@keltas.lt

Viešųjų ryšių specialistė
Živilė Radytė
Tel.: +370 67 12 68 58
El. paštas: zivile@keltas.lt

Buhalterė-kasininkė
Regina Gudelienė
Tel: +370 46 38 18 43
El. paštas: regina@keltas.lt

Buhalterė 
Jovita Taliatienė 
Tel: +370 46 38 18 43 
El. paštas: jovita@keltas.lt

Pardavimų ir infrastruktūros specialistas 
Egidijus Žiaušys
Tel: +370 686 46481
El. paštas: egidijus@keltas.lt

Klientų aptarnavimo skyrius (perkėlimų ir mokėjimų apskaita pagal sutartis su organizacijomis, sąskaitų faktūrų išrašymas)
Tel: +370 46 36 50 18
El. paštas: leidimai@keltas.lt

Dispečerinė  (informacija visą parą)
Tel: +370 46 31 11 17; +370 698 54050
El. paštas: ds@keltas.lt
Faksas +370 46 381842

Įmonės rekvizitai:

Nemuno g. 8, LT-91191 Klaipėda Įmonės kodas 140285526 PVM mokėtojo kodas LT402855219

A.s. Nr. LT95 7300 0100 0232 4794 AB „Swedbank“, b. k. 73000

A.s. Nr. LT157400010465923810 AB Danske bankas, b. k. 74000

Pasitikėjimo telefonas +370 675 12091

El.paštas pranesk@keltas.lt

STT