Greitaeigis laivas „Smiltynė“ – jūsų pramogoms!

Bene ryškiausias bendrovės 2014-ųjų projektas – maršrutas greitaeigiu laivu Klaipėda-Juodkrantė-Nida-Juodkrantė-Klaipėda, startuos ir šiemet, nuo gegužės 23 d. Tai neįtikėtino keleivių susidomėjimo sulaukusi patogi, greita susisiekimo su Kuršių nerija alternatyva.

Kadangi maršrutas bus vykdomas antrą kartą, pasistengta jį padaryti dar patrauklesniu  keleiviams – įdiegta patogesnė bilietų pardavimo sistema. Bilietus kelionei laivu jau galima įsigyti atnaujintoje bendrovės svetainėje čia. Taip pat kelionės bilietais prekiauja Klaipėdos, Palangos, Nidos ir kiti turizmo ir informacijos centrai bei Senosios perkėlos kasa (Šiauriniame rage, Klaipėdoje). Kelionės dieną juos bus galima įsigyti laive.

Bendrovė atsisakė bilietų pardavimo tarpininkų, tad keleiviams nebereikės mokėti administracinio mokesčio. Tačiau perkant bilietą laive, jis bus brangesnis. Tai turėtų paskatinti žmones kelionę planuoti iš anksto ir bilietus pirkti internetu.

Šiemet keisis kelionės greitaeigiu laivu „Smiltynė“ kainodara. Keleiviams bus siūlomi pigesni ir brangesni bilietai, atsižvelgiant į sezoniškumą, bei reisų apkrovimą. Kelionė į Nidą, bilietą perkant internetu, kainuos 10-12 Eur, o perkant bilietą laive – 11-13 Eur, dviračių gabenimas – nemokamas. Veiks lanksti nuolaidų sistema: pigiau bilietus įsigis keturių ir daugiau asmenų grupės, keleiviai su vaikais,  turintys negalią bei vyresnio nei 70 m. amžiaus žmonės ir kt.

Šiemet laivo švartavimosi vieta Klaipėdoje perkelta į kitą Danės upės pusę, kur jau keli metai įsikūrusi Senoji perkėla Šiauriniame rage. Laivas visą vasarą kursuos 2 kartus per dieną.