Uosto direkcija iteikimas
Juros svete 2017 padeka
Uosto direkcija 1

2017-12-08 AB „Smiltynės perkėla“ buvo pakviesta į Jūros šventės eisenos dalyvių apdovanojimo renginį Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje. VšĮ „Klaipėdos šventės“ atstovai būtent prieš Kalėdas nusprendė prisiminti ryškiausią Klaipėdos miesto šventę ir pagerbti prie jos prisidėjusias įmones.

„Klaipėdos šventės“ darbuotojai padėkojo eitynių dalyviams už kitokį požiūrį į šventę, už interpretaciją, už ypatingą dalyvių aprangą ir kitus įdomius dalykus. Šventės mecenatas – Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija – jiems įteikė dovanų krepšelius.

„Smiltynės perkėlai“ už entuziazmą, dalyvaujant Jūros šventės eisenoje, įteikta atminimo nuotrauka, kurioje užfiksuotas eitynių vaizdas – miesto gatvėmis „plaukiantis“, įspūdingai vėliavomis išpuoštas keltas.

Dalyvavimas Jūros šventės eisenoje „Smiltynės perkėlos“ darbuotojams tapo neatsiejama vasaros dalimi ir ryškiausiu jūrinio miesto akcentu. Kiekvienais metais gausus bendrovės darbuotojų ir jų šeimos narių būrys su šventine atributika dalyvauja šventės atidarymo simboliu tapusiame parade.